Zapojte se

Patricia Rumbollová, argentinská dobrovolnice, servíruje oběd v Cruzinhe
Do činnosti A Rochy se můžete zapojit mnoha způsoby:

Nejsnadnější je stát se členem. Přidejte se k nám! Stojíme o vaši podporu. Žijete-li v zemi, ve které A Rocha pracuje, můžete se zapojit do aktivit přímo tam.

V A Roche se také můžete stát dobrovolným pracovníkem. Uvítáme nejrůznější dovednosti, od vaření a péče o děti přes zadávání dat do počítače po malování pokojů a výzdobu. Některé projekty potřebují dobrovolníky přímo ze své oblasti, jinde rádi uvítají dobrovolníky z ciziny.

A Rocha má pět výzkumných terénních stanic se stálým osazenstvem: Les Tourades ve Francii, Mwamba v Keni, Cruzinha v Portugalsku, kanadské centrum v provincii Britská Kolumbie a britské centrum v Southallu. Návštěvníci jsou všude vítáni. Někteří centra využívají jako základnu pro svůj vlastní terénní výzkum, jiní si přijíždějí odpočinout a dozvědět se víc o A Roche.

Hledáte zaměstnání? Většina zaměstnanců A Rochy začínala jako dobrovolníci – je to dobrý způsob, jak se A Rochou seznámit, a pro nás dobrý způsob, jak zjistit, která činnost by se pro vás nejlépe hodila. O případných volných místech vás budeme informovat zde.

Pokud si myslíte, že byste svými schopnostmi nebo podporou mohli přispět k práci A Rochy kdekoli na světě, dejte nám vědět!

Prosím podělte se: